Malowanie lokali użytkowych

Szukasz fachowców, którzy najlepiej zadbają o ściany Twoich firmowych pomieszczeń? Świetnie trafiłeś! Zajmujemy się kompleksową aranżacją ścian – zarówno przestrzeni biurowych czy gościnnych, jak i zapleczowych (hale pracownicze i produkcyjne, magazyny, itp.). W naszej ofercie znajduje się odświeżanie lokali użytkowych oraz ich malowanie – wewnątrz i na zewnątrz budynku. Podejmujemy się prac także na powierzchniach zniszczonych czy wymagających całkowitej adaptacji przed rozpoczęciem malowania (czyszczenie, piaskowanie, etc.).

Nie od dziś wiadomo, że siedziba firmy jest jej wizytówką. Do tej pory mieliśmy okazje wspierać – poprzez malowanie lokali – działania wizerunkowe już setek firm i instytucji, wśród których znajduje się grono naszych stałych Klientów. Zaufali nam m.in. właściciele biurowców, placówek szkolnych, restauracji oraz setki przedstawicieli innych branży. Nasze doświadczenie idzie w parze z kompetencjami i umiejętnościami, które nieustannie szlifujemy, dzięki czemu nasze działania są profesjonalne i odpowiedzialne.

Świadczona przez nas usługa malowania lokali użytkowych objęta jest Gwarancją Jakości. W jej ramach naszym Klientom zapewniamy:

  • pomoc w doborze kolorów ścian (bierzemy pod uwagę przeznaczenie przestrzeni – obszary gościnne, spotkania z Klientem, praca biurowa, przechowywanie, etc.);
  • doradztwo w zakresie aranżacji ścian (akcenty kolorystyczne, dopasowanie do wizerunku firmy, wyposażenia i oświetlenia pomieszczenia, itd.);
  • dobór farb i innych środków, dzięki którym udaje się nam osiągnąć oczekiwane rezultaty, czyli zwiększoną odporność na zabrudzenia i ścieranie oraz trwałość koloru.

Wszystkie prowadzone przez nas prace wykonywane są rzetelnie i terminowo.

Aby zamówić usługę, dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty lub zasięgnąć porady naszego konsultanta – zadzwoń: 799-353-498. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498