Malowanie mieszkania

Twój dom – Twoja przestrzeń. Ile razy już słyszałeś to hasło? A ile razy próbowałeś urządzić swoją przestrzeń tak, by zadowolić siebie i swoich bliskich? Jak często rezygnowałeś z marzeń o wspaniale urządzonym wnętrzu tylko dlatego, że nie miałeś czasu na samodzielne przeprowadzenie remontu? Albo obawiałeś się, że ekipa, którą wynajmiesz nie spełni Twoich oczekiwań i uszczupli Twój budżet? Koniec z szukaniem wymówek i odkładaniem malowania na potem! Koniec z czasochłonnymi pracami i wygórowanymi cenami! Nasza ekipa odświeży Twoje mieszkanie – profesjonalnie i terminowo!

Dzięki oferowanej przez nas usłudze malowania mieszkania, poczujesz się komfortowo! Wybierając ją, możesz być pewny satysfakcji! Jest ona objęta Gwarancją Jakości, w ramach której naszym Klientom zapewniamy:

  • wykwalifikowany personel, złożony z doświadczonych specjalistów w dziedzinie malowania ścian, którzy realizują prace starannie i w ustalonym wcześniej terminie;
  • dobór profesjonalnych farb i innych środków oraz narzędzi, pozwalających osiągnąć pożądane rezultaty (trwałość koloru, odporność na zanieczyszczenia, zmywalność zabrudzeń, etc.);
  • rady dotyczące aranżacji kolorystycznej przestrzeni (dopasowanie do efektów oczekiwanych przez Klienta, wystroju wnętrza, oświetlenia, itd.).

Podejmujemy się realizacji prac także w pomieszczeniach wymagających wcześniejszego przygotowania powierzchni (np. wygładzenie nierówności, likwidacja ubytków w ścianach).

Aby zamówić usługę, dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty lub zasięgnąć porady naszego konsultanta – zadzwoń: 799-353-498. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498