Malowanie natryskowe

Zależy Ci na perfekcyjnym pokryciu farbą trudno dostępnych powierzchni? Chciałbyś szybko i dokładnie odświeżyć skomplikowane konstrukcje, oszczędzając przy tym farbę? Jeżeli tak – zgłoś się do nas! W ofercie, którą przygotowaliśmy z myślą o wymagających Klientach, znajduje się usługa malowania natryskowego. Pozwala ona na dokładne odświeżenie powierzchni takich jak m.in.:

  • elementy wyposażenia domów, mieszkań i lokali użytkowych (drzwi, kaloryfery, ściany i inne);
  • konstrukcje drewniane różnego typu (np. altanki, mosty, ogrodzenia, tarasy, więźby dachowe);
  • obiekty i przedmioty użytkowe inne niż stacjonarne (np. motocykle, przyczepy, samochody, statki);
  • wszelkie obiekty i przedmioty o budowie, wymagającej zastosowania metody natryskowej (w sytuacji, gdy tradycyjne sposoby – aplikowanie środka pędzlem czy wałkiem – nie byłyby skuteczne).

Oferowana przez nas usługa objęta jest Gwarancją Jakości. Dzięki temu jako nasz Klient masz pewność, że:

  • zgłosi się do Ciebie wykwalifikowany zespół specjalistów, doświadczonych w malowaniu metodą natryskową;
  • w naszej pracy wykorzystamy wyłącznie nowoczesne, sprawne i przetestowane narzędzia, zapewniające idealne pokrycie powierzchni farbą (różnego typu aparaty i pistolety natryskowe, kompresory, przewody ciśnieniowe i inne);
  • dobierzemy farby i/lub inne środki, dzięki którym powierzchnie otrzymają trwały kolor i zyskają zwiększoną odporność na zabrudzenia;
  • wszystkie pracy zostaną wykonane starannie, bezpiecznie i terminowo.

Aby zamówić usługę, dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty lub zasięgnąć porady naszego konsultanta – zadzwoń: 799-353-498. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498