Malowanie ścian

Przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę malowania ścian. W jej ramach zajmujemy się malowaniem:

  • ścian w pomieszczeniach mieszkalnych
  • powierzchni ściennej lokali użytkowych
  • ścian zewnętrznych (elewacji budynków)
  • innych obiektów i przedmiotów – stacjonarnych oraz niestacjonarnych (np. altanki, więźby dachowe, etc.).

Realizujemy zlecenia dla wszystkich typów powierzchni (gładzi, tynków, etc.). Podejmujemy się także malowania przestrzeni, które wymagają uprzedniego wykonania prac takich jak wyrównywanie czy uzupełnianie ubytków.

Każde powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie. Z tego powodu naszym Klientom oferujemy wycenę każdej usługi. Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że proponowana przez nas stawka jest adekwatna do Twojego zlecenia i uwzględnia rzeczywiste koszty pracy i materiałów.

Wszystkie świadczone przez nas usługi objęte są Gwarancją Jakości, w ramach której naszym Klientom zapewniamy:

  • solidne i terminowe wykonanie prac;
  • porady specjalistów w zakresie malowania pomieszczeń mieszkalnych i lokali użytkowych metodami tradycyjnymi, jak i metodą natryskową;
  • indywidualną wycenę zlecenia.

Aby zamówić usługę, dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty lub zasięgnąć porady naszego konsultanta – zadzwoń: 799-353-498. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498