Nasza oferta

Marzysz o pięknych i estetycznych wnętrzach? Pomalujemy je dla Ciebie! Nowoczesne narzędzia, trwałe farby i bezpieczne materiały, z jakich korzystają nasi fachowcy, zamienią każde pomieszczenie w wyjątkowe miejsce! Dzięki unikalnym kolorom, wzornictwu i zdobieniom możemy zrealizować każdy projekt - zarówno klasyczny, jak i modernistyczny.

Lubisz przytulne wnętrza i serdeczną atmosferę? Daj temu wyraz! Pamiętaj, że ciepło domowego ogniska to wspólne spędzanie czasu z bliskimi - rodziną i przyjaciółmi - w Twoich czterech kątach. Pomożemy Ci je urządzić! Malowanie mieszkań to nasza specjalność! Zaproś nas do swojego domu, a my spełnimy Twoje marzenie o pięknych i estetycznych ścianach.

By osiągnąć wyjątkowy efekt, na ogół potrzebny jest oryginalny sposób działania... Malowanie natryskowe to doskonałe rozwiązanie, które proponujemy Ci, jeżeli potrzebujesz odświeżyć trudno dostępne powierzchnie lub nietypowe konstrukcje. Stosowana przez nas metoda jest w pełni bezpieczna i maksymalnie skuteczna. Wybierając ją, możesz być pewien sukcesu!

Nadamy charakter Twoim ścianom! W naszej ofercie znajduje się profesjonalne odświeżanie i malowanie wszystkich typów powierzchni. Podejmujemy się realizacji zleceń niestandardowych (np. rozległe czy zniszczone przestrzenie), a także kompleksowo i wiernie wykonujemy projekty Klientów w zakresie aranżacji i plastyki ścian - wszystko z Gwarancją Jakości.

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498