Malowanie Gliwice

Jesteś mieszkańcem Gliwic, który chce pomalować ściany w swoim mieszkaniu lub odświeżyć pomieszczenia biurowe w firmie? A może szukasz specjalistów, zajmujących się malowaniem elewacji? Znalazłeś się w idealnym miejscu! Firma Dobre Malowanie to zespół specjalistów w dziedzinie malowania różnych powierzchni, świadczący usługi malarskie na najwyższym poziomie.

Remont nie musi być od teraz przykrym doświadczeniem, pełnym nieprzewidzianych wydatków i przeciągającym się w nieskończoność. Na tle konkurencji wyróżniamy się terminowością, profesjonalizmem i szeroką gamą usług, dzięki którym nie zaskoczy nas żadna przeszkoda podczas remontu.

Malowanie mieszkań

Oferujemy malowanie mieszkań na najwyższym poziomie. Nie musisz zastanawiać się jak wiele środków pochłonie remont oraz przez jak długi czas pomieszczenia będą wyłączone z użytku. Nasi specjaliści przygotują audyt określający zakres koniecznych do przeprowadzenia prac, włączając w to ewentualne naprawy ubytków w ścianach. Wskażemy również planowane koszty oraz termin, w którym prace w mieszkaniu zostaną zakończone.

Brak pomysłu i czasu na malowanie już nie będzie Ci spędzać snu z powiek. Doświadczeni specjaliści przeprowadzą wszystkie prace remontowe sprawnie i dokładnie.

Malowanie budynków i przestrzeni użytkowych

Chcesz aby Twoja firma zachwycała świeżym wyglądem? Nie zwlekaj i dowiedz się co możemy Ci zaoferować.

Eksperci z firmy Dobre Malowanie przeprowadzają prace zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Skontaktuj się z nami, a ocenimy stan techniczny elewacji budynku i w razie konieczności wskażemy, jakie prace należy wykonać przed rozpoczęciem malowania.

Specjaliści pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj farby, który najlepiej sprawdzi się w danym pomieszczeniu, biorąc pod uwagę trwałość farby, odporność na zabrudzenia itp. Wybierzemy również najlepsze metody malowania, aby cały proces przebiegł sprawnie, a efekt spełnił Twoje oczekiwania.

Malowanie natryskowe

Jedną z najchętniej wykorzystywanych metod malowania ścian jest malowanie natryskowe. Nowoczesna metoda pozwala na znacznie szybsze pokrywanie farbą nawet bardzo dużych powierzchni, których malowanie wałkiem byłyby czasochłonne. Malując natryskowo cały proces można wykonać szybciej, dokładniej i bardziej oszczędnie. Specjalistyczny sprzęt pozwala zużyć dokładnie tyle farby ile jest potrzebne do pokrycia danej powierzchni.

Technika malowania natryskowego sprawdzi się doskonale na dużych powierzchniach, takich jak hale magazynowe, zaplecza oraz wiele innych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wiemy jak ważne jest podążanie z duchem czasu, dlatego nieustannie podnosimy umiejętności i kompetencje naszych specjalistów, poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Dzięki temu, możemy zaoferować Ci usługi najwyższej jakości oraz nowoczesne techniki, wpływające na czas trwania prac oraz trwałość efektu.

Korzystając z naszej oferty otrzymujesz Gwarancję jakości, która zapewnia Ci:

  • najwyższą jakość prac,
  • remont przeprowadzony w założonym terminie,
  • pomoc w wyborze rodzaju farby
  • naprawę ewentualnych uszkodzeń, wykrytych przed rozpoczęciem prac.

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już teraz i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498