Malowanie Katowice

Jesteś mieszkańcem Katowic i szukasz najlepszych specjalistów, którzy pomalują ściany Twojego mieszkania lub siedziby firmy? Właśnie znalazłeś zespół profesjonalistów, którzy wykonają dla Ciebie usługę na najwyższym poziomie. Prace wykonujemy w sposób dokładny, bezpieczny i z zachowaniem wyznaczonych przez Klienta terminów.

Oferujemy malowanie pomieszczeń biurowych, mieszkań, a także innych obiektów użytkowych. Nie musisz się martwić brakiem czasu na przeprowadzenie samodzielnego remontu. Sprawnie wykonamy niezbędne prace i pomożemy w wyborze najlepszych materiałów.

 

Malowanie budynków 

Podejmujemy się malowania budynków zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Przed rozpoczęciem pracy sprawdzamy jakiego przygotowania wymaga powierzchnia i w razie konieczności przeprowadzamy niezbędne zabiegi, np. piaskowanie.

Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o wykorzystanie najnowszych technik, których zastosowanie jest możliwe dzięki regularnemu uczestnictwu w szkoleniach i kursach poszerzających naszą wiedzę i umiejętności.

 

Precyzyjne malowanie wałkiem

Do poprawy wyglądu mieszkań polecamy precyzyjne usługi malowania wałkiem. Nasi specjaliści z łatwością odświeżą każde pomieszczenie, dzięki czemu zyska ono zupełnie inny charakter. Wybór odpowiedniej wielkości wałka umożliwia pokrywanie farbą różnych powierzchni, od ścian i sufitów, pp elementy wyposażenia pomieszczenia np. kaloryfery.

 

Malowanie natryskowe

Jedną z oferowanych przez nas technik jest malowanie natryskowe, czyli doskonały sposób na dokładne odświeżenie dużej powierzchni w pomieszczeniu. Metoda jest oszczędna, ale jednocześnie skuteczna i pozwalające nadać nowy wygląd ścianom i sufitom. Profesjonalne malowanie natryskowe doskonale sprawdzi się podczas odświeżania:

dużych powierzchni, takich jak hale czy magazyny, a także innych obiektów, gdzie użycie pędzla okazuje się bezskuteczne ze względu na duże gabaryty przedmiotu.

 

Gwarancja jakości dla każdego Klienta

Obejmujemy nasze usługi gwarancją jakości, która potwierdza wysoki poziom wykonywanych prac. Oferujemy Państwu:

  • pomoc w wyborze rodzaju farby – znając się na swojej profesji udzielamy rad w zakresie wybory profesjonalnych farb, ale również narzędzi oraz technik malowania, które pozwolą osiągnąć upragniony efekt,
  • terminowość i wysoką jakość usług – pomalowane, z najwyższą dbałością o szczegóły, pomieszczenia i budynki oddajemy do użytku w ustalonym uprzednio terminie.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Korzystając z usług naszej firmy możesz liczyć na wiele więcej wyjątkowych ofert, które utwierdza Cię w przekonaniu, że zaufałeś właściwym specjalistom.

    • Audyt – nasi eksperci przygotują profesjonalny audyt, w którym obliczą powierzchnię, jaką należy pomalować, ocenią stan ścian, a także wskażą ewentualne naprawy ubytków. Podamy również planowany termin rozpoczęcia prac.
  • Protokół odbioru – kiedy Twoje wnętrze zostanie pomalowane, otrzymasz protokół odbioru, w którym opiszemy wszystkie wykonane prace, natomiast nasz dział księgowości wyśle Ci fakturę.

W całej Polsce zaufało nam już tysiące Klientów, którzy regularnie powracają z kolejnymi zleceniami. Zadzwoń już teraz i przekonaj się o jakości naszych usług.

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498