Malowanie Mikołów

Jesteś mieszkańcem Mikołowa? A może prowadzisz tam biznes i szukasz najlepszych specjalistów, którzy szybko i dokładnie odnowią ściany w budynku? Jeśli tak, możesz przestać szukać, właśnie znalazłeś zespół najlepiej wykwalifikowanych pracowników, którzy skutecznie odmienią wygląd Twojego mieszkania, pomieszczeń biurowych, a nawet elewacji.

Firma Dobre Malowanie działa na rynku od lat, dzięki czemu udało się nam zgromadzić liczne grono zadowolonych Klientów, którzy teraz cieszą się designem, o jakim marzyli. Nie zwlekaj dłużej, dowiedz się więcej o naszej wyjątkowej ofercie i skorzystaj z usług specjalistów.

Malowanie mieszkań

Od jak dawna zabierałeś się za przeprowadznie remontu we własnym mieszkaniu lub domu, ale zawsze znajdowałeś jakieś wymówki? Brak czasu, problemy techniczne, a może niewystarczająca wiedza? To wszystko nie ma znaczenia, kiedy zdecydujesz się skorzystać z naszej oferty. Ekspercinie z przygotowaniem ścian i wyrównaniem ewentualnych ubytków wykonają za Ciebie wszystkie prace, włącz. Doradzimy również jaką farbę należy wybrać, aby całość spełniała oczekiwania, a efekt utrzymał się na lata. Małe dzieci lub zwierzęta w domu utrudniają zachowanie ścian w czystości, pomożemy Ci wybrać farbę odporną na zabrudzenia i umożliwiającą czyszczenie.

Malowanie lokali użytkowych

Do grona naszych Klientów należą m. in. właściciele firm czy restauracji, którzy chcą przeprowadzić prace remontowe w swojej firmie. Wygląd budynku jest wizytówką każdego przedsiębiorcy, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby efekt przerósł Twoje oczekiwania. Wykonamy projekt zgodnie z Twoimi wskazówkami, abyś w końcu mógł się cieszyć wymarzonym wyglądem siedziby swojej firmy. Wiedząc jak napięte bywają grafiki osób prowadzących własny biznes ściśle przestrzegamy harmonogramu stworzonego przed rozpoczęciem prac i dotrzymujemy ustalonych terminów.

Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe to nowoczesna metoda pozwalająca szybko i dokładnie pokrywać farbą nawet bardzo duże powierzchnie, których malowanie przy użyciu pędzla czy wałka byłoby kłopotliwe. Malując natryskowo możesz oszczędzić nie tylko czas, ale również ograniczyć ilość farby potrzebną do pokrycia danej powierzchni, eliminując jednocześnie ryzyko powstania zacieków i nierówności. Nowoczesną technikę polecamy szczególnie do malowania hal produkcyjnych i magazynów.

Co jeszcze zyskujesz zostając naszym Klientem?

Nie decyduj się na półśrodki, skorzystaj od razu z naszej usługi i ciesz się pięknym budynkiem przez lata. Jako Klient firmy Dobre Malowanie otrzymujesz wyjątkową Gwarancję jakości, w ramach której możesz liczyć na:

  • indywidualną wycenę – każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Biorąc pod uwagę ewentualne naprawy, prace przygotowawcze, powierzchnię czy zużyte materiały wyceniamy usługę dla każdego Klienta z osobna,
  • terminowość – szanujemy Twój czas, dlatego możesz mieć pewność, że remont nie przeciągnie się w nieskończoność, a prace zostaną zakończone we właściwym czasie,
  • pomoc ekspertów – w razie wątpliwości eksperci doradzą Ci jaką metodę malowania zastosować oraz na co zwrócić uwagę podczas wyboru farby.

Tylko jeden telefon dzieli Cię od zostania naszym Klientem, nie czekaj i dowiedz się co możesz zyskać.

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498