Malowanie Mysłowice

Mieszkasz w Mysłowicach lub prowadzisz tam swój biznes? Doskonale, nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Przekonaj się jak szybko możesz przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu lub firmie, kiedy tylko skorzystasz z usług sprawdzonych specjalistów.

Firma Dobre Malowanie to zespół złożony z wykwalifikowanych pracowników, którzy szybko i sprawnie przeprowadzą remont budynku. Malujemy zarówno elewacje jak i pomieszczenia wewnątrz, a także naprawiamy ewentualne ubytki w tynku. Przekonaj się jak bardzo nasza oferta spełnia Twoje oczekiwania, zadzwoń i poznaj szczegóły.

Malowanie lokali użytkowych

Z oferty naszej firmy korzystają właściciele przedsiębiorstw, restauracji, a także salonów kosmetycznych. Osoby zainteresowane zmianą stylu wykończenia ich budynku oraz osoby, które chcą jedynie odświeżyć wygląd pomieszczeń doskonale trafiły. Na życzenie Klienta wykonamy zaplanowane prace i sprawimy, że budynek będzie zachwycał nowym designem. Malujemy ściany, przestrzegając ustalonych wcześniej terminów, tak aby Twój biznes jak najszybciej mógł wrócić do normalnego trybu funkcjonowania.

Malowanie mieszkań

Ile razy mówiłeś sobie, że tego lata wymalujesz dom lub mieszkanie? Plany były wielkie, jednak zawsze znalazła się jakaś wymówka, prawda? Od teraz nie ma miejsca na odkładanie planów na później, skorzystaj z usług sprawdzonych specjalistów i zobacz jak wiele możesz zyskać. Nie musisz angażować się w żadne prace, wszystko wykonamy za Ciebie.

Przed rozpoczęciem malowania sprawdzimy stan techniczny ścian i wskażemy ewentualne ubytki, które również naprawimy. Zaproponujemy Ci wybór odpowiednio trwałej farby, która sprosta wyzwaniom, czekającym ściany w Twoim domu. W zależności od potrzeb pomożemy wybrać farbę z odpowiednio wysoką odpornością na plamy i ścieralność. Od teraz nic Cię nie zaskoczy.

Malowanie natryskowe

Klientom, którzy decydują się na pomalowanie bardzo dużych powierzchni zalecamy skorzystanie z usługi malowania natryskowego. Ta nowoczesna metoda zyskuje coraz więcej zwolenników, dzięki wymiernym korzyściom płynącym z jej stosowania. Malując natryskowo masz pewność, że ściany zostają pokryte równomiernie, bez zacieków i smug, a czas całego remontu skraca się o połowę. Specjalistyczne urządzenie pozwala zaoszczędzić zużycie farby, wykorzystując dokładnie taką ilość jaka jest potrzebna do pomalowania danej powierzchni.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Zastanawiasz się co jeszcze możesz zyskać korzystając z naszych usług? Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele wspaniałych bonusów, które podnoszą jakość naszych usług. Zostając Klientem firmy Dobre Malowanie otrzymujesz Gwarancję jakości, w ramach której możesz liczyć na:

  • usługi świadczone przez wykwalifikowanych pracowników – nasi specjaliści nieustannie podnoszą swoje umiejętności i uprawnienia, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, aby móc świadczyć usługi najwyższej jakości,
  •  audyt – przygotujemy dla Ciebie audyt, w którym wskażemy konieczne naprawy, podamy ilość metrów do pomalowania oraz wycenimy koszt usługi.

Nie zwlekaj i już dzisiaj dowiedz się więcej o tym jak zostać zadowolonym Klientem firmy Dobre Malowanie.

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498