Malowanie Ruda Śląska

Jesteś mieszkańcem Rudy Śląskiej lub prowadzisz firmę w tej miejscowości i chcesz znaleźć najlepszych specjalistów w dziedzinie malowanie budynków? Świetnie, w takim wypadku, możesz zakończyć poszukiwania, ponieważ właśnie trafiłeś na firmę najwyższej klasy. Dobre Malowanie to zespół złożony z ekspertów, przed którymi remonty nie mają tajemnic.

Malujemy budynki mieszkalne, siedziby firm, a także magazyny i hale produkcyjne. Dobieramy farbę w zależności od przeznaczenia pomieszczenia, w którym odbywa się remont, dzięki czemu efekt utrzymuje się latami. Malujemy zarówno elewacje jak i wnętrza budynków.

Malowanie mieszkań

Ile razy planowałeś remont w swoim domu lub mieszkaniu, ale zawsze znajdowałeś jakąś wymówkę, która ostatecznie przenosiła wizję malowania na przyszłość?  Teraz możesz skończyć z wszelkimi wymówkami, ponieważ korzystając z usług firmy Dobre Malowanie nic niespodziewanego Cię nie zaskoczy. Specjaliści wykonają za Ciebie wszystkie prace oraz poradzą sobie z ewentualnymi ubytkami w tynku. Przekonaj się jak przyjemnym doświadczeniem może być remont mieszkania.

Malowanie lokali użytkowych

Naszymi Klientami bardzo często są właściciele firm restauracji oraz inni przedsiębiorcy, którzy chcą zadbać o wygląd siedziby swojej firmy. Specjalnie na życzenie Klienta wykonujemy remont zgodnie ze wskazówkami i w konkretnym stylu. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby efekt końcowy przerósł Twoje oczekiwania, a firma stała się Twoją wizytówką. Nie musisz się obawiać przedłużających się prac, terminowość jest dla nas bardzo istotna, dlatego nie musisz się obawiać, że malowanie będzie trwało dłużej niż uzgodniliśmy.

Malowanie natryskowe

Podczas malowania dużych powierzchni, takich jak hale produkcyjne czy magazyny najlepiej skorzystać z nowoczesnej metody, pozwalającej przeprowadzić remont szybciej i z lepszym efektem końcowym niż tradycyjne techniki. Polecamy wówczas malowanie natryskowe, które umożliwia błyskawiczne malowanie nawet bardzo dużych powierzchni. Dodatkowymi atutami, przeważającymi na korzyść tej techniki jest równomierne rozprowadzanie farby, co uniemożliwia powstawanie zacieków oraz zapewnia mniejsze zużycie materiału.

Co jeszcze zyskujesz wybierając nasze usługi? 

Zostając naszym Klientem, otrzymujesz również Gwarancję jakości, w ramach której możemy Ci zaoferować:

  • indywidualną wycenę – po uwzględnieniu prac koniecznych do wykonania, kosztów materiałów, które zostaną użyte oraz powierzchni do pomalowania, przedstawimy Ci szczegółową wycenę,
  • terminowość – wiemy jak kłopotliwe są przeciągające się remonty, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że nie spotka Cię, żadna zwłoka,
  • pomoc w wyborze rodzaju farby – nasi specjaliści pomogą wybrać Ci farbę o odpowiedniej odporności na zabrudzenia i otarcia, tak aby pomieszczenie wyglądało doskonale przez długie lata. 

Nie czekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do grona zadowolonych Klientów firmy Dobre Malowanie!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498