Malowanie Sosnowiec

Ofertę kierujemy do osób mieszkających w Sosnowcu, którzy chcą pomalować swoje mieszkanie, dom lub odświeżyć pomieszczenia w budynku firmy. Oferujemy usługę malowania na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem najnowszych technik i materiałów doskonałej jakości.

Nie musisz się obawiać nieprzewidzianych trudności podczas wykonywania prac. Eksperci firmy Dobre Malowanie wykonają zlecenie szybko i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu efekt końcowy przerośnie Twoje oczekiwania. Dowiedz się więcej, o tym co możemy Ci zaoferować.

Malowanie lokali użytkowych

Nasza oferta doskonale spełni potrzeby osób prowadzących własną działalność, właścicieli firm, restauracji czy magazynów, którzy chcą odświeżyć wygląd budynków. Zapewniamy prace remontowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budykuów. Przed rozpoczęciem malowania dokładnie ocenimy stan techniczny ścian i wykonamy ewentualne prace naprawcze, dzięki czemu całkowity rezultat będzie się utrzymywał latami.

Masz swój określony styl, w którym chciałbyś wykończyć pomieszczenia? Wskaż nam wszystkie wytyczne, a zrealizujemy ten projekt dla Ciebie. Podejmujemy się wykonania prac w każdym stylu, rozpoczynając od klasycznego, przez modernistyczny, po style industrialne. Dowiedz się więcej od naszych ekspertów.

Malowanie mieszkań

Od dłuższego czasu planujesz remont mieszkania, jednak myśl o nieprzewidzianych wydatkach, długotrwałych pracach oraz braku pomysłu na wykończenie wnętrza skutecznie odciąga Cię od podjęcia działań? Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc. Specjaliści Dobrego Malowania przeprowadzą remont w założonym uprzednio terminie oraz pomogą Ci wybrać najlepsze materiały i sposoby malowania. Pomożemy Ci wybrać farbę spełniającą wszystkie Twoje potrzeby, odporną na zabrudzenia i trwałą, co jest istotne szczególnie w mieszkaniach, w których są dzieci i zwierzęta.

Malowanie natryskowe

Jedną z najlepszych technik, która jest skuteczna, ale jednocześnie oszczędna jest malowanie natryskowe. Nowoczesna metoda umożliwia pokrywanie farbą nawet bardzo dużych powierzchni, zaoszczędzając przy tym czas i zużyty materiał. Specjalne urządzenia wykorzystywane do malowania tą techniką umożliwiają równomierne pokrywanie farbą całej powierzchni, co zapobiega powstawaniu zacieków i nierówności. Malowanie natryskowe to doskonałe rozwiązanie podczas malowanie ogromnych hal produkcyjnych magazynów oraz innych przestrzeni i przedmiotów, których malowanie pędzlem lub wałkiem byłoby kłopotliwe ze względu na ich duże rozmiary.

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

Korzystając z naszych usług możesz liczyć nie tylko na wykonanie prac najwyższej jakości, ale również na inne dodatki, podnoszące komfort całego remontu. W oferowanej Gwarancji jakości zapewniamy:

  • Audyt – otrzymasz sporządzony wcześnie audyt, w którym dowiesz się o koniecznych do przeprowadzenia naprawach, powierzchni jaka zostanie pomalowana oraz poznasz szczegółową wycenę.
  • Pomoc specjalistów – doradzimy podczas wyboru farby i techniki malowania, tak aby efekt końcowy spełnił wszystkie Twoje oczekiwania.
  • Terminowość – wiemy jak ważne jest wykonywanie prac w założonych terminach, dlatego decydując się na współpracę z nami masz pewność, że remont zostanie ukończony na czas.

Przekonaj się już dziś i zadzwoń, aby zarezerwować termin!

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498