Malowanie Zabrze

Jesteś mieszkańcem Zabrza, który poszukuje najlepszych specjalistów, będących w stanie szybko i dokładnie odświeżyć ściany w Twoim domu lub mieszkaniu? A może prowadzisz firmę i chciałbyś odnowić pomieszczenia biurowe lub hala magazynowe? Nie ważne jakie prace malarskie chcesz przeprowadzić; znalazłeś się w najlepszym możliwym miejscu.

Dobre malowanie to firma świadcząca usługi malarskie najwyższej jakości. Nasi specjaliści nieustannie biorą udział w licznych szkoleniach i kursach pozwalających na podniesienie kompetencji oraz umożliwiających posługiwanie się nowoczesnymi technikami, podnoszącymi jakość pracy.

Malowanie lokali użytkowych

Z naszych usług chętnie korzystają osoby prowadzące własne firmy. Ekipa Dobrego Malowania sprawi, że siedziba przedsiębiorstwa będzie zachwycała zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Nie będziesz musiał się obawiać, że ktoś znajdzie jakieś uwagi do wyglądu budynku. Malujemy biurowce, budynki szkolne, restauracje i wiele innych; podejmiemy się prac nawet na zniszczonych powierzchniach, wymagających uprzedniego przygotowania pod malowanie.

Wiemy jak napięte grafiki mają właściciele firm, dlatego z naszej strony możemy Ci zaoferować terminowość, rzetelność i pełen profesjonalizm. Specjaliści doradzą w wyborze najlepszej metody malowania, a same prace przeprowadzą sprawie i szybko.

Malowanie mieszkań

Nie musisz przejmować się trudami samodzielnego remontu mieszkania. Wystarczy, że skorzystasz z oferty firmy Dobre Malowanie i możesz zapomnieć o uciążliwym planowaniu i przygotowaniach do odświeżania kolorów ścian. Korzystając z naszych usług masz pewność, że nie napotkasz po drodze żadnych przeszkód, z którymi nie mógłbyś sobie poradzić. Profesjonaliści pomogą Ci wybrać odpowiednią farbę do pomieszczenia, biorąc pod uwagę parametry takie jak: odporność na zmywanie i zabrudzenia i trwałość. Nie musisz obawiać się nieprzewidywalnych wydatków oraz konieczności poprawy wykonanych prac.

Malowanie natryskowe

Malowane pędzlem lub wałkiem dużych powierzchni jest czasochłonne i uciążliwe, dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty usługę malowania natryskowego. Ta niezwykła metoda jest nie tylko skuteczna i wygodna, ale również pozwala zaoszczędzić farbę potrzebną do pomalowania pomieszczenia. Za pomocą specjalnego urządzenia rozprowadzamy farbę równomiernie i dokładnie w takiej ilości, jaka jest potrzebna do pokrycia danej powierzchni.

Malowanie natryskowe doskonale sprawdzi się na dużych halach, magazynach oraz innych powierzchniach, gdzie użycie pędzla byłoby kłopotliwe ze względu na gabaryty pomieszczenia.

Dlaczego to nas powinieneś wybrać?

Wspomniane zalety to jeszcze nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na: 

  • Profesjonalny audyt – nasi eksperci sporządzą dla Ciebie audyt, w którym wskażą wszystkie założenia dotyczące remontu Twojego pomieszczenia lub budynku. Dowiesz się jaka powierzchnia zostanie pomalowana oraz jakie prace należy wykonać przed rozpoczęciem malowania.
  • Terminowość – jesteśmy profesjonalistami i jednocześnie szanujemy Twój czas, dlatego korzystając z naszych usług możesz liczyć na wykonanie prac w uzgodnionym wcześniej terminie.

Dołącz do grona naszych Klientów, a przekonasz się jak przyjemnym doświadczeniem może być remont budynku. Gwarantujemy Ci jakość, jakiej jeszcze nie znałeś.

Dlaczego klienci korzystają z naszych usług?

SZANUJEMY CZAS

Wiemy, że czas jest bezcenny. Z tego powodu staramy się jak najlepiej wykorzystywać każdą chwilę naszej pracy. Jesteśmy punktualni i dotrzymujemy terminów realizacji zleceń. Nigdy nie każemy Ci na nas czekać.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ

Wszystkie realizowane przez nas projekty mają służyć naszym Klientom przez lata. Osiągamy ten efekt dzięki solidnym narzędziom, bezpiecznym środkom i nowatorskim technologiom, z jakich korzystamy w naszej pracy.

DBAMY O MIEJSCE

Szanujemy przestrzeń, w której pracujemy, dlatego nie musisz obawiać się o jej kondycję. Wszystkie czynności wykonujemy starannie i ostrożnie, dzięki czemu nie powodujemy szkód - nawet najdrobniejszych.

DZIAŁAMY UCZCIWIE

Każde zlecenie, jakiego się podejmujemy, podlega indywidualnej wycenie. Nasi Klienci mają pewność, że nie poniosą żadnych niespodziewanych czy ukrytych kosztów. Co więcej, wszystkie nasze usługi objęte są Gwarancją Jakości.

PRACUJEMY RZETELNIE

Bierzemy odpowiedzialność za prowadzone przez nas działania - od omówienia zlecenia do momentu oddania realizacji. W naszej pracy dbamy o szczegóły i dążymy do osiągnięcia oczekiwanych przez Klienta rezultatów.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczenipracownicy.Stale rozwijamy nasze kompetencje i szlifujemy umiejętności. Dzięki temu śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w swoim fachu.

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498