Teren działania

Oferowane przez nas usługi wykonujemy na terenie województwa śląskiego, województwa małopolskiego i opolskiego. Sukcesywnie rozszerzamy naszą działalność o kolejne obszary. Obsługujemy nie tylko większe miasta takie jak np. Katowice, Sosnowiec, Chorzów czy Dąbrowa Górnicza, ale i świadczymy usługi we wszystkich miejscowościach, leżących na terenie województwa śląskiego. Realizujemy także zlecenia na obszarze Małopolski i woj. opolskiego – w tym przypadku prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny – dzięki temu od razu dowiesz się, czy możemy przyjechać do Twojej miejscowości.

Uwaga: nie obciążamy Klientów dodatkowymi kosztami za dojazd naszych pracowników na miejsce realizacji zlecenia! Wycena usługi zawsze wykonywana jest indywidualnie i uwzględnia konieczność transportu. Lubimy przejrzystość rachunków i uczciwe działania. Z tego powodu w naszej firmie nie ma mowy o ukrytych kosztach! Wybierając nasze usługi masz pewność, że cena za ich wykonanie będzie adekwatna do zlecenia. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat terenu naszego działania lub otrzymać wstępną wycenę usługi – zadzwoń 799-353-498. Nasi konsultanci czekają na Twój telefon!

Kontakt

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zlecić nam wykonanie usługi lub poprosić o wycenę realizacji – zadzwoń do nas!

Preferujesz kontakt mailowy? Napisz do nas na adres: kontakt@dobremalowanie.pl.

Dojazd Gratis na terenie CAŁEGO Woj. ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Będzin, Bieruń, Bukowno, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin, Jaworzno, Katowice, Knurów, Lędziny, Libiąż, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Piekary Śląskie, Poręba, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Radzionków, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Świętochłowice, Sławków, Tarnowskie Góry, Tychy, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Żory, Kraków.

Telefon: 799-353-498